Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kettő bölcsességfogam már...

Ha kettő bölcsességfogam már kinőtt, kettő még most tolja a fogsoromat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyán eltolták eddig is... Ez a 2 már kb. 2,5 éve nő, de még nem fért ki, a másik kettő meg full lyukasan nőtt ki...


A szüleim nem engedik kiszedetni, már 2 éve akarom, eltitkolni meg nem tudom... Mondjuk pénzem sincs rá...


2019. febr. 26. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Öhm miért is kéne pénz rá?

TB-d gondolom van,elmés a körzetihez,ő beutal szájdebészetre és ott szépen kiszedik.

2019. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs tb-m.
2019. febr. 26. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem engedik?
2019. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincs tb-d? Hány éves vagy?
2019. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kirúgtak az egyetemről most félév elején, azért nincs...
2019. febr. 27. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:

ugye tudod ha ne fizeted a tb-t akkor behajtják?!

jelentkezz be a munkanélküli hivatalba,ott kérdezd meg,hogy kinél tudod kérni,hogy fizessék utánad a tb-t.

2019. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy az előttem szóló írta: el kell intézned a TB-t, mert visszamenőlegesen is szívsz, ráadásul amíg nincs rendezve, addig fizetheted a saját egészségügyi költségeidet, de ha utólagosan rendezed a TB-d, akkor sem térítik a kiadásaidat meg.

Elmész a Munkaügyi központba, és ők rendezik a regisztrációd dátumától. Ha lejár az álláskeresési támogatásod, akkor ki kell ott töltened a jövedelem nélküli igazolást, vagy mit, és akkor már az önkormányzat fizeti, meg talán ad keresetpótló támogatást is. Ha jól tudom, akkor lehet, hogy közgyógyellátási igazolványra is jogosult vagy, de annak igénylésekor ügyes legyél! Először tudd meg, hogy jár-e, ha igen, akkor az összes szakorvostól, akihez csak jársz, írass fel minden gyógyszerre igazolást ebből a célból, aztán ezzel menj a körzetihez, és utána az önkormányzathoz.


Sajna az eddigi TB-t ki kell fizetned. Elmész a nav-ba, megkérdezed, hogy mennyivel tartozol, és rendezed.


De megkérdezheted azt, hogy önellenőrzés által van-e lehetőséged arra, hogy töröljék a tb tartozásod.


Szerintem nincs, mert ezt úgy gondolom, hogy az önkormányzat fizeti ilyenkor, és visszamenőlegesen talán erre nincs lehetősége, de csak a hülye nem próbálkozik, max nem sikerül.


Ebben a kérdésben ne a szüleidre hallgass, hanem menj el a dokihoz, és tőle kérdezd meg, hogy mi a véleménye arról.


A fogszabályzó se lesz olcsóbb.

2019. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!