Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig kell fent lennie a...

Meddig kell fent lennie a fogszabályzónak?

Figyelt kérdés
Nemsokára leszedik a külső, állandó fogszabályzómat, és azt mondta az orvos, hogy ha leszedte, felül kivehetőt kell horadnom, alul pedig felragaszt egy belső fogszabályzót. Meddig kell még ezeknek fent lennie? A külső kb 2 évig volt fent.
2019. márc. 5. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ameddig az orvos mondja. Mindenki egyedi elbírálást és egyénre szabott kezelési tervet kap, nincs két egyforma eset. így erre ennyi alapján még egy szakmabéli sem tudna válaszolni, nemhogy egy laikus. Kérdezd meg az orvosodat!
2019. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy évig belül egy fém ív van. Félidőnél ellenőrzik. Éjszakára én átlátszó ívet fogok kapni. Láttam már személyesen ilyet, azt az ívet belül észre sem veszed a fogszabi után meg főleg nem :DDD Az éjszakai szintén egy év ha jól tudom. HORD!!! Nem tudod elképzelni milyen pikkpakk visszarendeződhetnek, annyira hogy az ívet már fel sem tudod tenni majd csak azt veszed észre. Minden este (nem kötelező éjjel, ha otthon vagy nem eszel már mehet fel) tedd fel. Ne legyen pazarlás az elmúlt 2 év. További sok sikert! Én még szenvedek :D
2019. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!