Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghuzasnal gyulladas?

Foghuzasnal gyulladas?

Figyelt kérdés

Be adtak az erzestelenitot de amikor megfogta es meghuzta uvoltottem igy masik idopontot adott.


Ez most problema lehet hogy kicsit megmozgatta? Az antibiotikumtol a gyulladas lefog csokkeni? 1hetre kesobb kaptam idopontot



#foghúzás #Gyuladt fog
2019. márc. 6. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyulladásra nem hat az érzéstelenítő. Igen, csökkenhet. Nekem bölcsességfog műtétem volt gyulladással, enyhén fájt, de inkább kibírtam.
2019. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon fajt

Akkor nem lehet bajom h meg mozgatta?

2019. márc. 6. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Az magától is kijönne már, ha annyira gyulladt, hogy a húzás mellett döntöttek. Nem baj.
2019. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat igen de egy eles nyilalo fajdalom volt inkabb anti mellett dontottem
2019. márc. 6. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, de ha mész legközelebb sem biztos hogy száz% lesz hogy nem fog fájni. Nekem szintén volt ilyen nehéz húzásom, annyi "szerencsém" volt, hogy sikertelenül gyökérkezelték így lukasan volt hagyva a fogam, a 4. idegbe érzéstelenítő után már a fogamba bele kaptam az injekciót. Na azután nem éreztem semmit. Szólj neki hogy fáj, kérsz még injekciót, ha kell adjon annyi érzéstelenítőt amennyit csak lehet. Nem sintértelep, nem kell szenvedni, el lehet azt úgy érzésteleníteni, hogy gyulladt fájó fognál se érezd a húzást..
2019. márc. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remelem... mert majdnem be ajultam a fajdalomtol
2019. márc. 7. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!