Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Teljes fogkőszedés magán...

Teljes fogkőszedés magán fogorvosnál mennyi?

Figyelt kérdés
El kell mennem fogorvoshoz, viszont magánon gondolkozom. Akit néztem annál alsóhangon 20 ezer ha csak az egyik oldalt szedi le, alul vagy fölül. Nagyon sokallom ezt az árat, ezért is kérdezem, hogy mások mit tapasztaltak.

2019. márc. 8. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
8000 fizettem 1.hónapja. nagyon szépen sikerült. Szelecz Laszló Bp. Szugló utca. Kedves barátságos rendelő, csak ajánlani tudom.
2019. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb 5000 és 30000 Ft között mozog az ára a legtöbb helyen.

Én pl fogkőleszedésre sztk-ba megyek, mert azt nem lehet elrontani úgyse, de ott legalább ingyen van.

2019. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15000-ert csinálja az én orvosom, de valóban, egy SZTK-s is lehet hasonlóan jó. Én csináltattam SZTK-ban is és az orvosomnal is. Volt különbség az utóbbi javára: sztk-s csajszi hagyott fogkovet fent (én is láttam, annyira otthagyta), fájt is.

A magándoki meg használt mindenféle cuccot, amitől a fogaim is szebbek lettek, plusz nem fájt. Pl nem jéghideg vízzel, hanem langyossal csinálta stb. Szóval az árért többet kapok nála, de egy ingyenes kezelés is jó szerintem.

2019. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!