Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma rakták fel a fogszabályzóma...

Ma rakták fel a fogszabályzómat és a brackettek olyanok h az egyik felső sarkuk színes. Jobb oldalon szürke vagyis fém színű viszont bal oldalon piros ami nagyon nem tetszik. Ez mindenkinek ilyen? Vagy ezt kérni kellett volna h ne ilyen legyen?

Figyelt kérdés

#fog8
2019. márc. 8. 22:03
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi ez lehet nem egyértelmű úgy baloldalon hogy a szám bal oldali fogain
2019. márc. 8. 22:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnád lefotózni? Ez így nem nagyon elképzelhető, ahogy leírtad.
2019. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mar felraktak nem tudsz vele mit csinalni.
2019. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj szegény ne rémisztgessétek már. Nekem sárga volt, egy idő után lekopott, mikor rákérdeztem, hogy mi a csuda ez, a doki azt mondta, hogy ez segít neki a felragasztásnál a tájékozódásban. Hiszen naponta több száz ilyen kis vackot ragasztgat fel, ez neki segítség, gondolom hogy tudja, hogy ne fordítva ragassza fel. Nekem alul volt az összes sárga, így tudta szerintem, hogy nem fejjel lefelé ragassza fel. Na szóval érted:) nem magyarázom túl, le fog kopni, mire megszokod nyugi👌

Egy jo tanacs. Ha majd valaszthatsz gumi szint, ne a lilat valaszd!! Nekem 1x volt, 2 het utan fekete lett, es olyan volt mintha rohadnanak a fogaim. Az atlatszo egy ideig jo, de besargul, nekem a fehee jött be, es a legjobban a szurke. Annak nem változott a szine, es olyan volt mint az ív, nem volt feltűnő🤗

2019. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm. hát remélem hogy lekopik
2019. márc. 9. 06:53
 6/6 anonim válasza:
Én körömmel le tudtam pattintgatni. Volt kékes zöld, rózsaszín meg azt hiszem fekete, attól függően, melyik fogon volt. Amit nem tudtam leszedni, fogmosással lejött
2019. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!