Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kezdenek csak úgy el...

Miért kezdenek csak úgy el spontán fájni a fogaim? Hol egyik fáj hol a másik. Minden nap egy újabb, de egy idő után elmúlik később meg megint előjön.

Figyelt kérdés

Arcüreg gyulladásom nincs, fogínygyulladásom megint nincs.

Ez azóta van amióta 2018. november 29.-én elvoltam fogorvosnál aki megfúrt,és betömött egy fogamat, akkor kaptam injekciót is.

Több fogorvosnál is jártam, egyik sem tudja, hogy mi lehet ez.Van, hogy gyökér kezelt fog fáj, van hogy esetleg pici lyukas, és van olyan is hogy abszolút egészséges fog fáj csak úgy.


2019. márc. 9. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg ha torlódás van, nyomják egymást. Vagy bölcsességfog probléma.
2019. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lent érdekes ez az egész mert egészséges fogak fájnak.

A jobb alsó szinte vízszintes bölcsességfogat idén vették ki műtétileg,és nem oldotta meg a problémát.

A bal oldalon ugyan úgy fekszik a másik bölcsességfog mint amit kivettek.

Akkor az okozhatja a fájdalmat?

És az egy fog kivétele miért nem oldotta meg hiszen akkor már lett helyük a fogaknak..

2019. márc. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!