Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 19 évesen jár valamilyen...

19 évesen jár valamilyen támogatás fogszabályozásra?

Figyelt kérdés

Nappali tagozaton vagyok OKJ-n, illetve van TB kártyám. (Diákom is..)


Ha nincs támogatás, akkor mennyibe kerül?


2019. márc. 11. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Tavalyi, de valszeg aktuális.

Röviden: nem jár. Árat megmondja a google, alsó hangon negyed millió és még jön rá a konzultációs díj.

2019. márc. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem jár, legfeljebb csak gyerekeknek van valami minimális támogatás.

Nekem a legegyszerűbb, a fém volt, de így is több százezer forintba került a 2 év alatt.

Egyrészt maga a fogszabályzó sem olcsó, emellett ott van még 2-3 hetente a konzultáció, ami alsó hangon 4-5 ezer forint-legalábbis pár éve, amikor én jártam, ennyi volt.

2019. márc. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

18 év alatt jár támogatás, nem minimális, hanem igen komoly. Vagy ha valakinek a 120 ezer forint helyett kifizetett 35ezer forint minimális különbség, akkor az igen érdekesen éli az életét. Kb ilyen arányban jár a támogatás.

Ha nincs támogatás, hát akkor az a kezeléstől és a helytől is függ. Alsó hangon 250-300ezer forint, a határ pedig a csillagos ég, tényleg attól függően mit is kell pontosan csinálni és ezt kivel szeretnéd, még Budapesten is nagyon eltérő árak vannak.

2019. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajna mar elkéstel, ha olcsobbat akarsz, akkor menj allamiba!
2019. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Te miről beszélsz? “Állami” orvosnál sem kapna már támogatást, őneki is a magánrendelésére kéne járnia, ahol pont ugyanolyan árak vannak, mint bármilyen másik orvosnál. Azért nem lesz olcsóbb, mert az orvosnak van tb finanszírozott rendelése is.
2019. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem most lesz.. meg nem raktak fel, de mar 75.000 ftba kerult, a fogszabi pedig 380.000 lesz :/
2019. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5# itt te tevedsz! Azert mondtam, hogy ha nem akar dragabbat(maganorvos), akkor menjen allamiba, ott csak keszuleket kell fizetnj
2019. márc. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!