Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerul a foghuzas Tb...

Mennyibe kerul a foghuzas Tb tamogatas nelkul?

Figyelt kérdés

Van egy fogam (jobb fent,vegerol szamolva a 3., azthiszem orlofog) ami mar evek ota lyukas ,de nem foglalkoztam vele,eddig nem fajt. Most viszont letort belole egy darab es nagyon faj,ki akarom huzatni.

Mennyibe fog kerulni?


Valoszinuleg csak az unnepek utan tudok elmenni,viszont elegge faj. Tudtok valami itthoni "trukkot" arra ,hogy ne fajjon ennyire? Sima fajdalomcsillapito segithet?



2018. dec. 20. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Szegfűszeg őrleményt vegyél, ami olyan finom por akár a liszt. Fülpiszkáló pálcikának a vatta részét bevizezed, majd a szegfűszeg porba mártod, majd a fájó fogba tudod vele helyezni a szegfűszeg port.
2018. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10-30 ezer között. Persze, hogy segít a fájdalomcsillapító, pl. Cataflam.
2018. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyan fszságot amit az első írt ne csinálj. Majd szépen begyullad aztán besz.rsz a fájdalomtól plusz rámehet mindenedre.

Akkor inkább tényleg vagy huzasd ki vagy valamit csináltass vele.

Mindenhol más árak vannak de egy húzás átlagban 10 ezer körül van.

2018. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre felé 5000 a foghúzás.
2018. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat (majdnem mindenkinek)


Ha csak siman besetalok a korhazba nagyjabol mennyi ido szokott lenni ,mig idopontot adnak? Kell fizetni kulon valami vizsgalatert ,vagy egybol kihuzzak ,ha azt akarom?

2018. dec. 20. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok, és még a katonaságnál tanították ezt a nekem jól bevált fájdalomcsillapító módszert. Nem tesz nagyobb kárt benne mint a lyukba kerülő nyál és ételmaradék. De nekem mindegy, fájó foggal is várakozhatsz.
2018. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cataflam csak vényre kapható, de jó rá. Viszont a Voltaren Dolo kapható vény nélkül, csak fele annyi adag van egy szemben.
2018. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!