Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körzetis fogorvos ingyen töm...

Tele kérdése:

Körzetis fogorvos ingyen töm fogat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18éves vagyok,még diák.Az iskola fogorvos 4lyukas fogat talált,pár hónapja,de hozzá nem szeretnék menni,mert olyan bunkó.Szóval a körzetis fogorvoshoz szeretnék elmenni,de nem tudom hogy ingyen tömi-e illetve hogy mennyi idő 4fog tömés kb?Esetleg kétszerre csinálja? Elég nagy lyukak vannak ott,fúrni mennyire fogja? Tudom,hogy nem fáj csak kellemetlen de engem megrémit a tudat.


2019. márc. 11. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahova körzetileg tartozol ott igen, TB finanszírozott. Annyi időpontot biztosan kérj, ahány tömni valód van, ritkán csinálnak meg egyszerre kettőt, maximum akkor, ha kisebb tömésekről van szó, ugyanazon az oldalon vannak ÉS időben is belefér, tehát nem vár kint senki.
2019. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!