Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Hova tudom vinni a gyermekemet ahol altatásban elvégszik a fogtömést?

Nem hajlandó együttműködni a fogorvossal, viszont fáj a foga. Szedi a nurofent. Tudtok ajánlani egy megbíztható rendelőt ahol altatnak gyereket?

márc. 12. 05:45  Privát üzenet  

A válasz

Jó lett volna ha írsz települést is...

Mindenesetre én egy helyet ismerek, ez Debrecenben van ahol én lakom. Nagyon profik, feltétel nélkül tudom őket ajánlani, és nem is túl drágák.

[link]

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 12. 05:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Debrecen pont jó is, de akár Pestre is felvinném hogy a gyereknek ns fájon a foga. Estleg volt már részetek ilyenben gyerekkel? Mennyi idő míg időpontot kap? Milyen vizsgálatok kellenek az altatáshoz?

# 2/2Időpont márc. 12. 06:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kamasz gyermekemet nem tudom orvoshoz vinni, mit tegyek? Vagy ha el is viszem nem megy be a rendelőbe.
Szemvizsgálatra szeretném vinni a gyermekemet. Melyik a legjobb gyermek szemészet Budapesten?
Muszáj óvodába vinni a 3. életévét betöltött gyermekemet szeptemberben, ha a kisebbel még úgy is két évig itthon kell lennem?
Szeretném 1 hétre nyaralni vinni 6éves gyermekemet. Kell tájékoztatnom az édesanyját? Valamint kell beleegyező nyilatkozat tőle?
Mi a véleményetek a kasszandra studioról gyermekemet beneveztem és ksptam emailbe levelrt hogy kiválasztották és hogy bp re lehetne vinni nevezési dij ellenibe stb stb...
Vashiány gyanú miatt kell egyéves gyermekemet vinnem vérvételre, muszáj éhgyomorra vinni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!