Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudok tenni, ha a magán...

Mit tudok tenni, ha a magán fogorvos úgy írt be következő alkalomra, hogy fogkő leszedés, de nekem nincsen rá pénzem?

Figyelt kérdés

Fájós fogak miatt mentem el maszkhoz, mert a körzetisünk nem jól tömte be az egyik fogamat és fáj.

Viszont így hogyan mondjam meg a magán fogorvosnak, hogy én nem fogkő leszedést szeretnék, hanem a fájós fogaimat legyen szíves megcsinálni?


2019. márc. 12. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Így mond el, ahogy ide leírtad "nem szeretném a fogköveimet leszedetni, a fájós fogaimat szeretném megcsináltatni". Ő pedig majd elmondja, hogy a kettő összefügg, mert a fogköveid miatt a többi fogad is tönkremegy és fájni fog majd. Te meg majd "nem érdekel, ezzel majd foglalkozom akkor, ha azok is fájnak majd".
2019. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

A magán orvosnál te rendelsz szolgáltatást, ő pedig dönt, megcsinálja-e, vagy sem.

Felhívod-közlöd,a fájós fogadat akarod rendbe hozatni,a fogkőleszedés most nem fér bele a keretbe. Ennyi.

2019. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó hozzászóló.
2019. márc. 12. 11:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Munkanélküliként az a legfontosabb most, hogy az ominózus fájó fogaimat rendbe tegye, ha lesz keresetem és rávalóm akkor majd leszedheti a fogkövet is.
2019. márc. 12. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ők is emberek, nyugodtan mond meg neki, hogy érted hogy fontos a fogkő leszedés, de neked most nem fér bele, legyen szíves a fájóval foglalkozzon, majd ha lesz rá pénzed visszamész leszedetni a fogkövedet.
2019. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!