Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Le akarnak húzni az orvosok?

Le akarnak húzni az orvosok?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve küldenek rendelőről rendelőre, de nem történik soha semmi az állapotfelmérésen kívül, és levettek egy mintát. Már azóta 17 lettem, mire megint megyek akkor rtg és eldöntik milyen készüléket akarnak/unk akkor fél év és 18 leszek és mire az is meglesz. Idegesítő.

Hogy lehetne gyorsítani?

17/f


2019. márc. 16. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi bajod, akkor ne csodálkozz ha csak küldözgetnek össze-vissza hónapokig. Legalább addig is csendben vagy.
2019. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
magánúton
2019. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csinálná a franc ha nem lenne bajom.
2019. márc. 16. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A #2 igaza van és persze az #1 nek is igaz?Hagytam 12évesen hogy egy nagy erős többgyökerű alsó 7estkihúzzon a gyerekfogorvos,mert szót fogadtam neki.Nem voltam tudatába hogy kijöhettem volna és elvitettem volna a szüleimmel egy magánorvoshoz.1984ben volt ez.Harmadszor esett ki a tömése ezért kihúzta.Most rohadtul hiányzik,szerencsére lejött a helyére a 8as és korona van rajta előtte a 3as ig semmi :(
2019. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
10évesen már detektoros fülhallgatós rádiót építettem.Ott álltam a kezemben a nagy erős foggal és erős hangon kérdeztem ezt miért nem lehetett megmenteni?Szigorúan rázta a fejét,nem lehet!!!
2019. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval magánorvos kérdező.Minden a fogorvoslásra költött pénz megtérül.Ugye mindig leszedeted majd a fogköveidet+kürettálás?

Ne járj úgy mint a többi aki elveszíti a fogait.

2019. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi a bajod?
2019. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom fogszabályzásról van szó. Erről a fogorvosodat kellene megkérdezni, lehet hogy a te eseted nehezebb az átlagosnál. TB alapú rendelés nem tud lehúzni, mert az orvosnak szigorúan el kell számolnia minden befizetett centtel a NEAK felé, a saját fizetését meg nem ebből kapja meg.
2019. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!