Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak, felbirnám...

Mit csináljak, felbirnám jelenteni a rendörségen?

Figyelt kérdés

Helo, sziasztok ha valaki tud kérem segíjen, elöre is köszi a válaszokat.

Kedden voltam a fogorvosnál, hogy betömjenek egy 0,1mm lyukat, na és a doki beadott egy zsibbasztót 2másodperc alat észre se vettem és a legszebb hogy nem is mondta,ö valamit csinált nem tudtam hogy mit. Amikor hazaértem és tükörbe néztem hát volt mit lássak, a szaki felvágta a bölcsességfogamnál a ínyem ugy hogy le se vötette és még ki is akarta huzni, nem hogy csak a lyukat tömte be hanem elötte is kifurta ës betömte csak hogy a pézt kicsalja belöllem, az ínyemnek semmi baja nem volt és kinyitotta hiába és most napi 3 alkalommal 600mg brufent kell igyak ami szétbaszta a gyomromat egésszen és azt mondták hogy hetekig még ihatom, azóta lázat is kaptam mert begyullat az ínyem mert felvágták HIÁBA! Egyébként 21 éves vagyok SOSE nem volt gondom a fogaimmal, hófehérrek és nem is fájt, de azóta szétterjedt mindenhova a fájdalom,enni se birok csak pár falatot ami nem elég.. Nem tudja valaki hogy hogy merre forduljak voltam másik fogorvosnál, de az a baj hogy ö is Német és védik egymást, a harmadikhoz mikor elmentem nem értette hogy kép nélkül hogy birta szétvágni.. Bebirnám valahogy jelenteni a rendörségen ezt a mocskot hogy kirugják vagy valami, ha már velem ezt megcsinálta mert rasszista a köcsög hogy másokat megkímélhessek ettöl, hogy véletlenül se fordulhasson ilyen elö másokkal is. Ha valaki tud valamit valami ötlete van kérem irjon. Bocsi ha van helyesirási hiba. Köszi mégegyszer.



2019. márc. 16. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselőhöz kell fordulni, ott lehet panaszt tenni. Minden rendelőben kint van, hogy az adott helynek ki a betegjogi képviselője és hol lehet elérni.
2019. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem igazán értem hogy mi is történt? Tömni kellett volna a fogat, de ki akarta húzni, aztán mégis betömte, de rossz helyen fúrta meg és most van egy vágás az ínyeden?

Bölcsességfogat kezelni (tömni vagy gyökérkezelni) nagyon nehéz, szinte lehetetlen mert legtöbbször annyira hozzáférhetetlen helyen van. Nem védeni akarom az orvost, de erről előre tájékoztatnia kellett volna.

Németországban vagy Ausztriában nem tudom hogy mennek ezek az ügyek, de feljelentést tehetsz a rendőrségen vagy felhívhatod a fogorvosi kamarát vagy az egészségügyi biztosítót.

2019. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérd vissza a pénzedet. Micsoda egy orvos. Én nem is értettem elsőre, mit is írtál. Igaz másodjára is csak féligmeddig. Gyógyulj meg.
2019. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!