Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meg lehet kerni hogy vegyek...

Meg lehet kerni hogy vegyek le a fogszabalyzot?

Figyelt kérdés

nagyjabol mostanra josoltak hogy leveszik, kb 2,5 eve van meg, felso iv teljesen rendben van sose volt vele baj az alsorol viszont allandoan leesik 1-2 breckhet + megemeltek a fogsorom es ratettek az osszes nyomast a gyokerkezelt fogamra ugyhogy az felbetort es kezdem egyre gyengebbnek erezni a fogaimat

mondhatom azt hogy vegyek le,nem erdekel ha az also vmennyire vissza all?

2.5 ev alatt talan fel evig volt meg alul minden ugy ahogy kell azon kivul csak allandoan fizetek 5-10ezreket h tegyenek vissza x breckhetet


2019. márc. 19. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én javasolnám, hogy mostmár bírd ki. De ha az én gyökérkezelt fogam törne félbe magam szedném le a fogszabit és azzal verném el az orvost :D Viccet félretéve nagyon együttérzek, én is rettentően féltem a gyökérkezelt fogamat, bár azt mondta ettől csak mégjobban tart majd. Nekem 5ös fog és elvileg harapásomat nem kell emelni. Nem tudom, mit mond a doki? Nem kérdezted még mennyi idő? Vagy hogy akkor most mi lesz azzal hogy a gyökérkezeltedet kb ki kell húzatni? Annak a helyével mi lesz? Egyébként ha leszedik úgy fogod érezni hogy mozognak a fogaid. Annál jobb ha fent van, ennél gyengébbnek fogod érezni leszedésnél a fogaidat. Ne aggódj a többi nem fog törni, a gyökérkezelt egy halott fog, azért törik könnyen. Inkább beszélj az orvossal még mennyi idő és mi lesz a gyökérkezelt fogaddal.
2019. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!