Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csináltassak ennyi idősen...

Csináltassak ennyi idősen fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Üdvözlök Mindenkit! Én egy 22 éves nő vagyok. Picit torlódott a fogsorom nem csúnya;de zavar 14 éves korom óta. Nagyon szerettem volna fogszabályzót;de anyukám mindenféle dolgot kitalált;hogy miért nem érdemlem meg. Neki nincs ideje ezért utazni meg nem érdemlem meg tanuljak jobban gyárba úgysem kell szépfogsor. (4-es érettségim van :D) Most;éppen kisgyermeknevelői felsőfokú képesítésen vagyok most fogok végezni és dolgozni. Szerintetek ennyi idősen merjek belevágni? Önhibámon kívüli nem elhanyagoltam én szerettem volna előtte is. Kicsit sokkalom ;az árat;ami 18 év alatt bőven olcsóbb lett volna;ha elvisznek. 180-ezer/fogív;ahol voltam. Munka mellett kifizetem. Szerintetek belevágjak?

#Fogszabályzás;Esztétikusfogsor
2019. márc. 3. 14:22
 1/9 anonim válasza:
Szerintem mindenképp vágj bele! Valóban olcsóbb lett volna, de ha ki tudod fizetni és szeretnéd akkor miért ne? 22 évesen még előtted az élet, miért hagynád, hogy egesz eletedben kínoaan érezd magad miatta?
2019. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség és pénz, akkor mindenképp. Ez nem csak esztétikai probléma, hanem a rágás miatt is fontos.
2019. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia!

Ha te a fogszabályzó által magabiztosabbnak éreznéd magad és már ilyen régóta fontolgatod, akkor mindenképp csináltass! Ismerek rengeteg olyan embert aki akár 30 vagy azon fölül csináltat magának, a kor nem lehet akadály.

2019. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást mindenkinek. Rosszul érzem magam ez miatt. Meg a szülői hozzáállás miatt. Volt;hogy csúfoltak is tanulmányaim alatt. Pedig van ennél csúnyább is. Voltam röntgenen fogat sem kell hozzá húzni.
2019. márc. 3. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag belefér, csináltasd meg. Nem lesz kellemes, de hosszú távon megéri.
2019. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sógornőm 30 évesen csináltatott, majdnem 32 volt, mire lekerült. Egyáltalán nem bánta meg, azt mondja azóta sokkal magabiztosabb, idegenekre is mer mosolyogni, nem érzi magát kínosan.

Ha van rá pénzed, én is javaslom, hogy csináltasd meg, különben mindig zavarni fog. Én is egyre több felnőttet látok fogszabályzóval, szerintem nem furcsa és egyáltalán nem ciki.

2019. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megeri! Kb ugyanaz a sztorim mint neked.

Szuleim leszartak! Vegulis 18 evesen elmentem egyedul...

2019. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó szomorú átérzem.
2019. márc. 12. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen. Egy tanács: ne hagyd h fogat húzzanak hozzá, keress olyan szakembert, aki húzás nélkül is megcsinálja.


Anyádat meg üdvözlöm, egy cukorpofa lehet, nálam máris megnyerte a jófejségi vetélkedőt.

2019. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!