Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van hogy a dalacin nem hat?

Van hogy a dalacin nem hat?

Figyelt kérdés
Most fogyott el az első dobozzal. A fogorvos 2 dobozt írt fel. Van még rá esély hogy elmúlik tőle a fájdalom? Azt mondta hogy ha elmúlik a fájdalom kopogtatasra akkor nem kell gyökér kezelni. Van még rá esély hogy a 2. Doboz elmulasztja?
2019. márc. 21. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Van. Az a kérdés, mekkora.
2019. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A dalacin antibiotikum ami bakteriális fertőzésekre, gyulladáslehúzásra van. Szerintem jó, ha beszeded a másik dobozt is, ha kettőt tanácsolt az orvos. Fájdalomcsillapítót nem írt mellé? PL aloflex forte-t szokták ajánlani a fogorvosok fájdalomra. De a patikában tudnak más fogra jó fájdalomcsillapítót is ajánlani.
2019. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De cataflamot. De nem igazán szedek be belőle mert annyira nem fáj , sot napközben nem is érzem. Inkább este. De kopogtatta és akkor viszont fáj.
2019. márc. 21. 18:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a probléma hogy ha nem gyökérkezelni pár hónap múlva vagy egy év múlva ismét elkezd fájni..ott vagy ahol a part szakad.
2019. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen állapotban van a fogad? Ez mekkora b*romság már, inkább megvárja hogy elmúljon aztán később esetleg még jobban fog fájni?! Ez kb pont olyan hogy egy bacis sebre teszek egy tapaszt, majd később foglalkozom vele, csak addigra már rég késő. Szerintem a gyökérkezelés a világ legjobb dolga a fogászatban. Ha annyira rossz a fogad sem kell kihúzni van esély így arra hogy megtartsd.
2019. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös, de a gyökérkezelt fog 2-3 év múlva darabokra törik. Nekem már 2-t ki is húztak gyökérkezeltből, más megoldás nem volt mert íny alá letört az egész.
2019. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán mivel a gyökérkezelt fogakra koronát kell tenni. Fogalmam sincs mi ez az "új módi" eljárás, már sokszor hallottam, hogy nem kell rá korona- mondta a fogorvos. Hát hogy ne kellene? Különben ripityára törik és akkor miért is fizettél érte ennyit és miért nem húzattad inkább ki? B*romság. Az a fogorvos aki azt mondja nem kell a gyökérkezelt fogra korona, számomra nem fogorvos.
2019. ápr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es eggyet értek...nekem már két fogamat ki kellet húzni mert darabokra tört..
2019. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tesznek rá koronát? Egyszerűen nem értem...
2019. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!