Megfogok halni?

Figyelt kérdés

Ma voltam a fogorvosnál hogy ki húzza a fogamat. Kétszer is megpróbálta. ( Fog állapota: oldalt letört , lyukas, ő pedig csak elmozdítani tudta. )

Reggelre küldött a szájsebészetre.

Most rohadtul fáj...

Az egész fejem lüktet, hevesen ver a szívem. Annyira fáj.. már a zsibbaszto is kezd ki menni. Vettem be 30 percre catafalm gyógyszer. Remélem hat...messze van még reggel 9

Addig nem tudom hogy fogom ezt ki birni



2019. márc. 21. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy fogsz meghalni! Nyugi!

Tegyél az arcodra hideg vizes törülközőt, plusz gyógyszer.

2019. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem fogsz meghalni ezt te is tudod.Nagyon sajnállak, sajnos ez az estéd nem lesz kellemes. Ehhez a fogorvoshoz ne menj többet. Kitartást!
2019. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Egyem meg a húsodat, ne félj mert még élni fogsz kincsem. Szeretlek
2019. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem fogok meghalni ,csak azért írtam oda hogy kapjak válaszokat?!

Köszönöm. Sokan ajánlották a fogorvost.. de nálam kudarcot vallott. Most szendvethetek egész éjszaka....miért kell egyáltalán fájdalmat érezni? Miért nem tudnak erre is feltalálni valami praktikus módot. Bezzeg iPhone újításokat, meg ilyen olyan telefonokra van ész fejleszteni..de az egészségügy mindig háttérben szorult

23 L

2019. márc. 21. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as, anyukája vagy szegénynek?
2019. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én a barátnője vagyok.
2019. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki hazudik, meg fogsz halni. Csak nem most.
2019. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Na álljunk meg egy pillanatra!

Mire is való a szájsebész? Például olyan fogak kibányászására, amelyekre a fogorvos a műszerarzenál hiányában nem képes. Miért nincs műszerarzenál? Mert nem szájsebész. Írod, hogy oldalt letört. Mi is ezzel a baj? Hogy nem fér hozzá az orvos, Nem lehet ráfogni fogóval, mert nincs mire. Ha többgyökerű a fog, amelyek nem tankönyvileg egyenesen állnak, hanem széjjel minden fele, akkor nem kell sok IQ hozzá, hogy az ember belássa, nem fog kijönni egyben, csak több darabban, hacsak nem kell rögtön csontot elfúrni.

Nem fogok még jobban szakmai dolgokba bele menni, úgy sem értenétek, nem is érdekelne titeket (engem sem érdekelne fordított esetben). De bicskanyitogató, ocsmány és arrogáns hozzáállásnak találom ezt az "ehhez a fogorvoshoz ne menj többet " meg "kudarcot vallott" részt. Ki is rohasztotta szét annyira a fogát, hogy már csak húzni lehet? Ki is várt addig, hogy már nem jön ki egyszerűen, mert nem is nagyon van mire ráfogni? Csak nem te, kedves kérdező? Nem a fogorvos vallott kudarcot, hanem te. Igenis, vannak fogak, amelyeket nem lehet másként kiszedni, csak szájsebészeten. Ez nem a fogorvos hibája, hanem vagy a tiéd, amiért eddig rohasztottad, vagy lehet a szüleidnél/jóistennél reklamálni, hogy miért kaptál olyan anatómiájú fogat, amit csak dirib darabokban, csontelvétellel, feltárással lehet kivenni.


Összehasonlításként ez pont olyan, mintha elmennél egy adott betegséggel a háziorvosodhoz, aki tovább irányítana szakellátásra, pl kardiológiára. Most akkor ez a háziorvos egy kontár sz*r, mert nem oldotta meg helyből és azonnal a problémádat, vagy inkább belátta, hogy ez nem az ő kompetenciája, ehhez szakellátás kell, ahol eleve alaposabb és jobb kezekben leszel ezzel a problémával?


Meghalni nyilván nem fogsz, ezt te is tudod. Nem te vagy a világon az első és nem is az utolsó, akit végül szájsebészetre kell utalni.

2019. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocses az én fogorvosom azt a fogat is kihúzza 5 perc alatt amiből semmi nem látszik ki. És ha kimegy az injekció hatása már fájdalomcsillapító sem kell. Bölcsességfogamat is húzta. Még csak fel sem dagadt, nem fájt utána. Pedig nem száksebész. Én ehhez vagyok szokva és ezt nevezem fogorvosnak. Azt nem aki nekiáll egy olyan fognak plane kétszer amit nem tud kihúzni. Vagy küldjön szájsebeszhez azonnal vagy húzza ki. Ne kínozza a beteget. Elküldtem volna az anyjába ha velem csinálja.
2019. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!