Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normalis hogyha erzem hogy...

Normalis hogyha erzem hogy megfogok halni?

Figyelt kérdés
Nos 16 eves vagyok szoval egyaltalan elhihetitek fizikalisan nincs semmi bajom/betegsegem, de ugy erzem mintha minden nap csak egy veletlen lenne hogy most lehet hogy felkeltem de lehet hogyha elalszok ma holnap mar nem kelek fel, szerintem egyertelmuen mentalis bajom van depresszioval kezelnek eddig meg senkinek nem mondtam... Felek hogy dilisnek hinnenek pedig szerintem mar olyan ures vagyok hogy ez egyertelmu hogy igy erzek, faradt vagyok allandoan ezert ha tehetem akkor csak alszok vagy fekszek az agyban.. Ennel ellenere ritkan van olyam hogy normalis tinedzserkent nezek ki, letorolnem a sminkemet es egy olyan ember lenne alatta aki allandoan 15 orat dolgozik semmit nem alszik es mar felig halott,ennek ellenere en este es delutan is alszok, ha meg hetvege van szinte allandoan fekszek!! Tudom hogy borzalmas de nem tudom mihez kezdjek.
2019. márc. 3. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, és lehet, hogy tényleg. Orvoshoz kéne menned.
2019. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy depresszióval kezelnek? Már szedsz gyógyszert?
2019. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen szedek de inkabb a szorongasom csokken minthogy a depressziom, egyszeruen csak erzem hogy nem kellek en ebbe a vilagba es ugy erzem mintha elkene mennem valami ezt sugja, de nem merem senkinek se mondani nehogy azthigyjek hogy skizofren vagy kozveszelyes vagyok mert nem!
2019. márc. 3. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, az orvosod, aki felírta az antidepresszánst, csak tudja! Őszintének kell lenni, ha azt akarod, hogy eredményesen kezeljen! Attól ne tarts, hogy skizofrénnek nyilvánítanak, mi a fenének tennék azt, ha egyszer nem vagy. Nem hülye az orvos, hogy ne tudjon két betegséget megkülönböztetni. Most akkor kétféle gyógyszert szedsz, szorongásoldót is meg antidepresszánst is? Mióta? Mert az utóbbinak idő kell, mire hat, és nem is biztos, hogy rögtön eltalálják a megfelelőt. De a gyógyszer mellé pszichoterápia is kell. Oda nem küldtek?
2019. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!