Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy fekete folt a számban...

Van egy fekete folt a számban oldalt, mindaz?

Figyelt kérdés

Mindig is híve voltam a fogápolásnak. Általános iskolában mindig dicsérte a fogorvos a fogamat,azonban most két év után kialakult valami ijesztő a számban. Nemrég hagytam fel a hússal, nagyjából fél éve. Próbálom pótolni a hiányzó dolgokat nem mindig megy. a fogaim közül kettő elfekededett,azzal menni fogok fogorvoshoz. Azonban ma néztem a számat, és oldalt van egy fekete folt. Most még nem fáj,D nagyon megijesztett. Nem találtam rá magyarázatot eddig, de a szájráknál fehér foltok lesznek.

(Nem iszom,nem dohányzom, az egyetlen baki hogy nem eszek húst.) Szeretek nevetni a humoros válaszokról,de most kérlek komolyan írjatok,mert nagyon félek.



#száj #egészség #fog #fekete ##fogmosás ##feketefog ##szájrák
2019. márc. 22. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjen a szájsebészetre és nézzék meg vagy fogorvoshoz fogalmam sincs. Ezt így nem fogja tudni neked senki megmondani. Nem lehet hogy korábban rá haraptál? És hogy inkább sötétkék nem fekete?
2019. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem sötétkék volt és nem haraptam rá,de szerencsére pár nap alatt elmúlt^^
2019. ápr. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!