Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma megyek szájsebészetre?...

Ma megyek szájsebészetre? SOS, nagyon félek.

Figyelt kérdés
Volt 1 fogam amit ki kellett huzni, de a doki otthagyta a gyökeret ami csak 1 év után derült ki röntgenen es totál ránőtt az íny meg lehet, hogy a bölcsességfogam is, mert a hetest huztak a b. fog meg előre jött. Ugye emiatt nem szedik ki a bölcsességfogamat? az szuperál a hetesemként. Meg tudják úgy nitni az inyemet, hogy csak a csonkot veszik ki? Nagyon fog fájni és kb meddig tart?
2019. márc. 27. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj. Kapsz megfelelő mennyiségű fájdalomcsillapító injekciót és ha szerencséd van, akkor 1/2 órán belül megoldják.
2019. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg vagyok:) 30 másodperc volt:)
2019. márc. 27. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mi történt? Felvágta az ínyt és gyökérfogóval húzta ki a gyökeret?
2019. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem mondogatta, a szemem meg csukva volt, mert nyuszi vagyok, de elősször éreztem, hogy valamivel huzigálja le, sztem az volt a gyökérfogó, aztán meg nyomást a fejemben, reccs és kint volt (:
2019. márc. 28. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, szóval akkor nem kellett vésni. Azért kérdezem, mert egy-két fogorvos kapásból nekiáll a vésésnek.
2019. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!