Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Varrat kiszedés fáj a fogínyből?

Varrat kiszedés fáj a fogínyből?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Meg sem érzed.
2019. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer szedtek ki varratot. Az egyiket kb 3 nap után és azt jobban éreztem, mint azt ahol több nam telt el. Amúgy annyira nem vészes.
2019. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig igencsak fáj
2019. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Nna, kaptál három különböző választ. Fájdalomküszöbtől is függ. De még mindig állítom, hogy a varratszedés nem fáj. Elcsippentik, kihúzzák a szálakat és kész. Nekem szedtek már varratot combból, ott lent szülés után, fognál is, és gerincműtét után is. Mindegyik kibírható. Sokkal egyszerűbb és fájdalommentesebb. Akkor fáj, ha tényleg előbb szedik ki, mint ahogy szabadna. Ilyen is van. Nekem pl. pont a gátmetszéses varratszedés után még vérzett is kicsit, de mégsem fájt, csak kellemetlen volt. A gerincműtét utánit észre sem vettem, pedig be voltam parázva rendesen varratszedés előtt.

Szóval a lényeg, amin előtte keresztülmentél, ez már csak kismiska. Ne félj tőle, de tényleg!:)

2019. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!