Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ha nincs minden...

Normális ha nincs minden breketten gumi?

Figyelt kérdés
1 hónapja van fogszabályzóm és ma voltam az orvosnál. Lecserélte az ívet, de a bal oldalon a 2-es fogaimon (alul-felül) be van hajtva a drót, és ezeken a breketteken nincs gumi. Ez normális, vagy lehetséges, hogy már leesett volna (csak nem vettem észre)?

2019. márc. 28. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem jó,de lehet h az orvosod direkt csinálta így vagy merő véletlenségből
2019. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy tényleg csak én vagyok a béna és elhagytam, mert végülis ittam meg ettem is, csak most néztem, hogy nincs 2-n se
2019. márc. 28. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kérdezed meg mit csinál? Nem figyeled? Meg nem mondja? Hol a kezelési terved? Azon rajta kellene lennie mikor mi következik. Marha jó fogorvosod van. Nekem mindig mondja..

Egyébként elképzelhető, hogy ott nem kell húzni annyit vagy úgy és oda nem tett direkt.

2019. márc. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gumi helyett drót van körétekerve? Az nem baj, azt hiszem olyankor szokták, mikor ott nagyobb erőt kell kifejteni
2019. márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!