Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tisztítsam a húzott fog...

Hogy tisztítsam a húzott fog helyét?

Figyelt kérdés
Sajnos ki kellett húzni egyik alsó fogamat és elég lassan gyógyul, amikor eszek akkor meg ugye elkerülhetetlen, hogy ne menjen bele ételmaradék... azt szeretném kérdezni, hogy akkor a lyukat muszáj minden egyes alkalommal kipucolnom teljesen tisztára pl. fogpiszkálóval? Félek ha piszkálgatom akkor méglassabban gyógyul, pláne ha mélyre nyúlok és még meg is sértem véletlen az ínyt... fogmosáskor óvatosan kitisztítgatom, de ez elég? Nem lesz gond a regenerálódásban ha nem látom és marad benne egy kevés ételdarabka?

2019. márc. 28. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Öblögess sokszor. Ha látsz benne ételmaradékot, szedd ki.
2019. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Öblögetem mindig, a látható darabokat ki is szedem de biztos marad benne miközben gyógyul. Remélem kilökődik az is magától majd és nem gyullad be
2019. márc. 28. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad fogpiszkálóval piszkálni, kijön az öblögetéssel is, én is csak öblögettem és szépen begyógyult 1 hónap alatt.
2019. márc. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ!
2019. márc. 29. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!