Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 hete húzott fogam helyén...

1 hete húzott fogam helyén van egy fekete anyag, ezt ki takaríthatom belőle?

Figyelt kérdés
Az rutinszerű fogmosás, ápolás hatására is nagyon szagos ez a valami benne, olyan mint valami rohadó szövet, gennyet nem látok, már húzódik össze az ínyem, lehet kilöki majd onnan?
2018. szept. 20. 14:18
 1/4 anonim válasza:
Fúj. Nézesd meg
2018. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan moshatod erősebben is az ínyed. Ha kijön fogmosás során, akkor oké, ha ott marad, akkor sürgősen doki.
2018. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy helyesen járnék el, de én ezt tenném: Először valami jó minőségű szájvízzel megpróbálnám erőteljes öblögetéssel eltávolítani, ha ez nem segít megpróbálnám valamivel (fogpiszkáló, gyufa, tű foka) kipiszkálni, ha ez sem sikerülne, akkor orvoshoz fordulnék vele.
2018. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg fehér szokott lenni a húzás helyén a seb. A tiéd szerintem alvadt vér, ami valami miatt "beragadt". Ha nem gyulladt a seb, akkor forrósíts fel egy tűt (fertőtlenítés), hűtsd le és próbáld meg kipiszkálni. Ha nem jön ki, akkor szerintem is mutasd meg újra.
2018. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!