Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek Fogszabályzó?

Szerintetek Fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Ha állami támogatással kérek fogszabályzót akkor mennyit kell kb várni míg felrakják? És mennyibe kerül kb?

2019. ápr. 2. 18:56
 1/6 anonim válasza:
Szia! Nekünk államin 2 éves a várólista, de úgy is több, mint százezer forint. Meg ugye a kezelések, stb, szóval saját zsebből megy az egész. Soronként nálunk 130ezer, plusz kezelés, terv, ésatöbbi
2019. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 repulo válasza:
100%
Nemtom, de szerintem TB támogatással se USB, se WiFi, de még csak BT sem lesz benne. :-)
2019. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez wired technika, áramot vezeti, egy kis citrommal amalgámmal, galvánelemet képez.
2019. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy állami? Tb-ről van szó, vagy az állam már megint ilyenekkel kecsegteti a jó népet, hogy a fogainkat is támogatni akarja, miközben kiderül hogy több száz ezer így is?? :DDDD

Én nem mennék tb-s fogszabályzóra. Csak rosszat hallottam róla.

2019. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mintavételtől számítva, 1 hónapot kell várni, úgyhogy a hónap végén fel is teszik a felsőt.

A felső ára nekem 46.400 Ft, az alsó, amit később tesznek fel az pedig 39.100 Ft.

Előtte másfél évig volt éjszakai, és az se volt drága, 11.000 az alsó felső együtt.

Magánorvoshoz járok, és nekem is állami támogatással van, mert csak májusban fogom betölteni a 18-at.

2019. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tb- támogatással, bocsi elírtam.

Előző voltam :)

2019. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!