Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas fogba ha belemegy...

Lyukas fogba ha belemegy valami azt érdemes kipiszkálni vagy annak már úgyis mindegy?

Figyelt kérdés
Eddig kipiszkáltam de már fáj a nyelvem hegye és nem annyira tudom viszont azt vettem észre hogy így nem érzékeny a szénsavas üdítőkre. Így gyorsabban fog romlani?
2019. ápr. 6. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A lyukas fogadnak az lenne a jó, ha elslattyogsz a körzeti fogorvoshoz és fél óra alatt megcsinálja neked. Utána pedig nem kell kajamaradékot kapirgálnod a lukakból.


Amúgy igen, ha kajamaradékos a fogad az jó táptalajt biztosít a baktériumoknak így elősegítve nem csak annak, de a többi fogadnak a szuvasodását.

2019. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első körben hogy lenne már mindegy? Nyilván tovább ront ha ott hagyod a kaját. Másodszor meg mit gondolsz mi lesz a lyukas fogaddal? Meggyógyul? Menj el szépen tömesd be, mert a végén majd a kihúzott helyből piszkálgathatod a kajamaradékot, semmiféle fogad nem lesz.
2019. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!