Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Neked milyen volt a bölcsesség...

Neked milyen volt a bölcsességfog húzásod?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt gond, nem is éreztem semmit az érzéstelenítő miatt, már teljesen széttört, húzni kellett. Utána kis kráter maradt, amit tisztán kellett tartani, amíg össze nem gyógyult.
2019. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rövid, és fájdalommentes. Egy csavarásra kijött.
2019. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik kb 5mp volt, 3 nyomást éreztem ès már varrt is, másiknál vagy 15 percig fúrt-faragott, hiàba nem fájt, halálfélelmem volt, az eszközei meg iszonyatosan hangosak voltak ááá

Utána kb 1,5 hètig fel volt dagadva a fejem ès brutál szàjzáram volt, de legalább nem fájt. A másik kettőre nem is emlékszem, úgyhogy nem lehetett nagy dolog

2019. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem műtötték. 3 perc volt, varrással együtt kb 5 perc. Semmit nem éreztem és ha húzást lehetne választani ezt kérném újra, mert be volt varrva, sokkal jobb volt, hogy nem volt ott tátongó luk a helyén. Este már simán vacsoráztam.
2019. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alsók kegyetlenek voltak. Előrefelé nőttek, vésni kellett őket. A műtét nem fájt, de lelkileg nagyon megviselt mindkettő. Az egyik helye pár nap után tele lett aftákkal, üvölteni tudtam volna, amikor ettem. Kb. másfél hónap alatt gyógyult nagyjából meg és egy fél év volt mire már egyáltalán nem éreztem. A másik volt a fekete leves, az folyamatosan visszagyulladt, kétszer nyitották fel újra kitisztítani, majd részben nyitva hagyták inkább és gyógyszeres gézt cseréltek benne, illetve átmosták a krátert kétnaponta. 2 hónap után csonthártya gyulladást kaptam, vakartam a falat a fájdalomtól. Az egész állkapcsom hasogatott, néha annyira elviselhetetlenül a fájdalomcsillapítók ellenére, hogy eret vágtam volna legszívesebben. Majdnem 4 hónap volt mire elkezdett gyógyulni és a fájdalom csillapodni. Most két évvel később is érezni még némi horpadást a kráter helyén, de már szépen telítődik a röntgenek szerint. Szóval ezek voltak az alsók, amik után a felsők gyerekjátékok voltak. Simán húzható volt mindkettő, este már tudtam enni, másnap fájdalomcsillapító sem kellett. Éreztem, fájdogált kicsit, de szépen gyógyultak a sebek. Két hét múlva már úgy összehúzódott, hogy szinte el is felejtettem az egészet.
2019. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, ez nagyon durva!

2019. ápr. 9. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!