Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Mitől múlik el leghhamarabban a herpesz?

Sziasztok,tegnap este jott ki a herpeszem de az a vicc h nem is ereztem elotte h viszket vagy ilyesmi,szoval jol megjartam mert nem tudtam megelozni,viszont ma egy fontos megbeszelesre kell mennem es nem igazan szeretnek egy ekkora herpesszel odaallitani mert igencsak kineznenek,szoval valami nagyon gyors megoldas kellene :/ tudom hogy valoszinuleg semmi nem mulassza el egybol de nekem mar az is jo lenne ha valamivel kissebb lenne :/ a valaszokat elore is koszonom

Keress kérdéseket hasonló témában: herpesz

ápr. 11. 09:00  Privát üzenet  

A válasz
Szia! Ha nagyon gyorsan csökkenteni akarod a méretét, akkor jégkockával jegeld. A herpesz gyulladás, a hideg, meg csökkenti ezt.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 11. 23:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha herpeszre teszek fogkrémet az segít?
Herpesz ellen nagyon gyors gyógymód?
Herpesz ellen valami?
Van egy ismerősöm, aki sosem hoz kulacsot, és mindig az enyémből iszik. Ezzel csak az a gond hogy minden héten elkapom a herpeszt tőle, hogyan mondjam ezt neki?
Mi a legjobb megoldás herpeszre?
Mit csináljak, ha régóta látszik az ajakherpeszem nyoma?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!