Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták a bölcsességfogamat,...

Kihúzták a bölcsességfogamat, mikor múlik el a dagadás és a szájzár?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel húzták, vagyis műtötték ki, mert teljesen íny alatt volt. Elég jól beadagadt, bár lehetne rosszabb is. Flectort szedek, fájni nem fáj csak feszít, de borzalmasan nézek ki :(

Jegelem folyamatosan :/


2019. ápr. 13. 09:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi, ez egyre "jobban" hangzik. Mondjuk én ki tudom nyitni a számat, nem teljesen igaz, de azért eléggé. Nagyon remélem, hogy nem fog addig tartani. Az tuti, hogy a másik ottmarad (mert mint kiderült, jobb alul is van egy hasonló cukiság...)
2019. ápr. 14. 09:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is úgyanúgy volt, mint ahogy A 10-es leírta. Maga a műtét nem fájt, pedig az elején majdnem abba kellett hagyni, annyira pánikoltam. Aztán összeszedtem magam és 10 perc alatt kész lettem. Na de amikor kiment az érzéstelenítő! Na akkor kezdtem marék számra szedni a fájdalomcsillapítót. Amíg az hatott addig gyorsan ettem valamit -pépeset, de egy hétig szörnyű volt. Nekem olyan 2 hét alatt a szájzár is elmúlt.

De nehezen veszem rá magam, hogy a másik oldalról is kiműttessem..

2019. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
én mondjuk úgy látom legtöbbeteknél jobban viseltem, igan kb 25p volt a műtét mert nagyon nehezen jött ki, de napi 2 fájdalomcsillapító elég, igazából az algoflexet csak a gyulladáscsökkentő hatása miatt szedem. A fájdalom része végett nem érdekelne simán kikapatnám a másikat is mert nem vészes, de ez a hörcsögfej... ez ne lenne...
2019. ápr. 15. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!