Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az mi, hogy 2 év után sem...

Az mi, hogy 2 év után sem tudom megszokni a koronámat? Le tudják szedni?

Figyelt kérdés

Attóp eltekintek, hogy a rendelő dohos volt, rozsdás eszközök, nyálelszívó sem volt...


Egy az, hogy ezért mindenképpen fizetnem kell. Az első korona nem is ragadt fel neki, újat kellett csinálni. Azt többször elmondtam neki, hogy borzasztó magas, koptatja szemben levőt, nem tudom összezárni a két fogsoromat. Addig csiszolta, még ki nem "lyukadt" azaz kilátszik a fekete rész.

Plusz "ideiglenesen" volt "felragasztva" 2 hónapig, többször visszamnezem, azt mondta, majd mimor mozog, akkor ragasztjuk be véglegesen. Mikor már büzlött a szám, az ideiglnes "ragasztótól", nem ragasztó volt, valami anyag, amo rohadt, kegyeskedett beragasztani véglegesen. Novemberben csináltattam, ez januárban volt...


Plusz jeleztem neki utána is, hogy hetekkel utána is magas, de "olyan erős ragasztó cemnetett alkalmaztam, hogy fúróval sem tudnám leszedni, majd idő kell megszokja". Bunkó volt állandóan, meg lekezelő, pedig ezért fizettem...


Mivel számlát nem kaptam, le is tagadta, hogy jártam nála következő alkalommal. Plusz ahányszor emiatt voltam, elkérte a tb kártyámat és kezelésekeet, amik nyilván nem történtek mrg számolt el...


Viszont ezt le kell szedetnem mert boruasztó, egy kőszikla.


Vagy igaz ez, hogy nem lehet leszedni, mert annyira erős? Nem tudom összezárni a számat.


2019. ápr. 19. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Le tudják szedni, csak keress ügyes orvost. De a korona akkor kuka, de nem is kár érte a leírás alapján.
2019. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából hülyeség volt csináltatni is, csak egy pici tört le, a "Doktornő" beszélt rá, hogy így tovább tart majd... Nagyon hülye voltam, előtte egy orvos azt mondta, ne bántsuk. Bár ha normálisan megcsinálták volna.


De egyébként nem csak nekem vplt ilyen problémám, szerintem nem is zár rendesen... Alámegy a kaja...


Plusz attól félek, így több veszik a fogból.


Szóval akkor nem igaz, hogy LEHETETLEN leszedni... Az szép, nekem ezt mondta, hogy az fogvesztéssel járna...

2019. ápr. 19. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha véglegesen fel van ragasztva, akkor úgy lehet leszedni, hogy átvágják a pótlást és lefeszegetik. Durván hangzik, de amúgy nem kihívás és főleg nem jár együtt a fog elvesztésével. Maximum ahogy átvágja a pótlást picit sérül a fog alatta, de nagy baja még nem lesz. Nem lehet, hogy erre gondolt az orvos? Hogy nem maga a fog, hanem a pótlás vész el? Mert az ilyenkor valóban kuka (nem mintha leírásod alapján őrizgetni kéne).
2019. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!