Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti műttetnének egyszerre két...

Ti műttetnének egyszerre két darab bölcsességfogat?

Figyelt kérdés
íny alattiak, az orvosom viszont csak egyesével veszi ki , nekem viszont mindkettő fáj, mit tegyek?
2019. ápr. 21. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Tényleg annyira veszélyes kiszedni egyszerre kettőt ?
2019. ápr. 21. 13:35
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Kettesével szokták a jobb helyeken. Keress másik orvost, lehetőleg maszekot. Az kikapja.
2019. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért szokták egyesével, mert ha begyullad, akkor a másik oldalon még tudsz rágni. Nekem ezt mondta a doki..

Fent nekem egyszere vették ki a kettőt, alul szerencsére egyesével. Nekem az alsó nagyon durva volt, de szerintem biztos van olyan doki, aki egyszere megcsinálja, ha így szeretnéd.

2019. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kiszedettem kettőt egyszerre. Hát...hiba volt. Rohadt lassan gyógyul, és marhára nem minmdegy hogy két sebbel szenvedsz vagy csak eggyel...

Aki ezt olvassa, annak azt tanácsolom, ha az orvosod azt mondja egyesével, akkor NE keress mást, aki "kikapja" egyszerre a többet is. Nem véletlen mondják h egyszerre csak egy.

De voltam olyannál is aki három feltárást is megcsinált volna egy ülésben...még szerencse azt nem vállaltam. De a kettő sem volt piskóta...:S

2019. aug. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!