Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez a fogam helyén?

Mi lehet ez a fogam helyén?

Figyelt kérdés
Egy hete húzták a bölcsességfogamat. Az elmúlt napokban vörös seb volt rajta, mára viszont eltűnt, és csak a lyuk maradt. Van benne egy fehér valami, ami olyan, mintha egy rizsszem lenne... Ez normális, vagy bent maradt esetleg egy darab a fogból?
2019. ápr. 23. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is egy hónapja húzták ki, és szintén volt rajta alvadt vér, aztán én is megláttam azt a fehér valamit, és megpiszkáltam, kemény volt mint a fog. Na, gondoltam ottmaradt egy gyökérdarab... egy hét múlva mentem megint, és megkérdeztem, hogy mi lehet az, megnézte és azt mondta, hogy mivel két gyökere van a fognak, az a kemény dolog a két gyökér közötti csont.
2019. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, az az alvadt vér.

Szájban a nyál miatt fehér színű.

Ha frissen van húzva ne piszkáld, mert vérezni fog, és foghúzás után kb 3 nappal piszkáltam ki fogpiszkálóval, mert akkorra már kemény lett.

Utána szépen gyógyul, kis betadinnal bekenheted ha kiszedted.

2019. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan fehéres dolog volt benne húzás után jó ideig, azután szépen begyógyult a seb.
2019. ápr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!