Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális? Másnak volt már...

Llaa@ kérdése:

Ez normális? Másnak volt már ilyen?

Figyelt kérdés

KB két hónapja érzem hogy jön a bölcdességfogam. Eddig úgy tűnt nincs vele gond, begyulladt az inyem, aztán elmúlt, megint. Úgy tudtam ez normális és csak akkor kell orvoshoz menni, ha fáj vagy ilyesmi. Ránézésre abból ami eddig kint van, nem nő rossz irányba.

Most is épp be volt gyulladva. Tiszta kézzel mdgtapogattam este és nagyon sok genny tört elő. De erre nem számítottam, csak picit van begyulladva. Azóta napjában többször megnyomkodom, mindig jön valamennyi. És az a gennynagyon Büdös. Nem tudom miért, Gennyedzett már sebem vagy ilyesmi ott nem éreztem szagot.

Egy hét múlva tudok orvoshoz menni. Addig megmaradok? Normális ez?

23/L


2019. ápr. 26. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem bölcsességfog kihúzása után volt ilyen. Begyulladt. Mivel bevolt dagadva és fájt is a gennyedzés mellett elmentem fogorvosi ügyeletre. Antibiotikumot írt fel és mondta, hogy próbáljam meg kinyomkodni a gennyet. Amennyit lehetett ő is eltávolított. Pár nap alatt helyrejött.


Gondolom nemtudod rendesen tisztítani a bölcsességfog környékét és az ételmaradék problémát okozott.

2019. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen mert van egy "lyuk" az inyemen, mert még nem jött ki.

Oda bele megy. De annyira undorító, enni sem tudok.

2019. ápr. 26. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Az életemet teszem rá, hogy addig megmaradsz!!! (Amíg egy hét múlva orvoshoz mész, de akkor okvetlenül menj el, nehogy máris tönkre menjen a fogad.)
2019. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megyek mindenképp. De szerintem ennek mindenképp annyi. Másik bölcsességfog ám is nő, az csak létezik, semmmi baja. Ez meg valamiért gyulladt. Csak lehet hallani olyanról hogy az agyra megy a gyulladás meg ilyenek.
2019. ápr. 27. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!