Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholfogyasztás másnapján...

Alkoholfogyasztás másnapján másnak is fáj a veséje? Ez normális? 21n

Figyelt kérdés

Megjegyzem nem vagyok gyakori ivó. Kb évente 3-4 alkalommal megyünk nagyobb szórakozásokra ahol fogyasztok alkoholt. (több shot jéger, vagy tátratea vagy sörök). Második alkalommal vettem észre,hogy másnap fáj a vesém. Csak másnap és aztán elmúlik. Gondoltam felfázhattam, de most karácsonyba is éreztem hasonló fájdalmat miután megittam egy sört. Más felfázási tüneteim nincsenek.

Ez normális dolog, másnál is jelentkezik vagy valamilyen gond lehet? Orvoshoz legközelebb csak jövő hónapban kerülök sorra, de addig is gondoltam megkérdezem van e okom aggódni.


2019. jan. 9. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem az.
2019. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vesém még nem fájt ivászat után...nem normális. De ha addig nem iszol, amíg elmész a dokihoz, akkor nem lesz baj. A nőkre sokkal nagyobb mértékben hat az alkohol, mint a pasikra.
2019. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!