Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogászati ellátásban,...

A fogászati ellátásban, hogyan engedhetők meg olyan igazságtalanságok, hogy míg egyes helyeken egész normális az ellátás addig. Pl Sopronban egy lepratelep az SZTK?

Figyelt kérdés
Vonatkozik ez a felszereltségre és a műszerezettségre is...
2019. ápr. 26. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
sztem legtöbb helyen lepratelep. nűálunk egy 90 éves öregasszony van egyedül, se nem hall se nem lát, volt h tűt tört bele állítólag, az asszisztenső elkezdi h felírja egy papírra h hol lát szuvasodást mert a doktornő már nem biztos h észreveszi ... vicc, de hát magyar eü.
2019. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az SZTK-ban mindenhol ilyen, mint nálatok.
2019. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt Szolnokon nem lepratelep. Tiszta rendezett új épületben van, rengeteg kedves orvossal
2019. ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy ez a teljes magyar egészségügyre igaz. Van ahol jó körülmények vannak, máshol az ágyon fekve a vakolat pereg rád.
2019. ápr. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A kérdés oka az volt, hogy beszéltem egy ismerősömmel aki a pécsi klinikán olyan ellátást kapott 20ezerért ami Sopronban csak magán fogászaton érhető el egy százasért.


Én aki rendesen fizetem a TB-t és nem is keveset még 80ezret fizessek azért aminek egyébként is járnia kéne...

2019. ápr. 27. 15:11
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a pacsi.


A lepontozásokat sajnálom de nem én voltam...

2019. ápr. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!