Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán fogorvosnál lehetséges...

Magán fogorvosnál lehetséges az, hogy egy fog gyökérkezelése 70-80ezer Ft-ba kerül?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez már elég vaskos összeg, de ha háromcsatornás a fog, akár elképzelhető egy drágább helyen. Fizetten már 50 körül gyökérkezelésért (több menetes tortúra), kétcsatornás fogra.
2019. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
3 csatornás a fog, és 14 ezer a gyökérkezelés csatornánként, a tömés meg 16 ezer
2019. ápr. 29. 19:23
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez neked sok?Ismerősömnek 40 rugó/csatorna volt+40 a tömés, neki 160 volt az az egy foga+a korona.
2019. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen képzeld sok...mert talán neked ez kevés?

Sajnos nem mindenki ügyvéd meg orvos, hogy megengedhesse magának, hogy a fogászat mellett még luxus kocsival járjon meg kacsalábon forgó villában éljen.

2019. ápr. 29. 19:44
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Úgy értem, hogy a 14 nem is sok ehhez képest. Aki meg magánba megy, sajnos sokba kerül.
2019. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 50 ezerből jött ki a hátsó fog kezelése. Bár egy sima tömés alja is 14 körül van.
2019. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos lehetséges, simán.
2019. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tiszteletem kérdező.

Itt van a sztorim:#4 es


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__4..


Bárcsak egy menő fogorvos reklámja volna,sajnos nem az.Én már bánom hogy fiatal korom óta az összes mellékes pénzemet nem fog magánorvosokhoz járásra költöttem.Csak internetezve állt össze hogy mi van és milyen rendszerek,mennyi elhallgatott módszer,pl deporphorese akár kombinálva mikroszkópos gyökérkezeléssel áll rendelkezésre(nem tudom hogy biztos kombinálva e de egy orvos oldalán mindkettő módszert egyszerre megtaláltam és egyik másiknál sem volt egyszerre kiírva ez)Sajnos költeni kell rá,félretenni.Nagyon cudar dolog ez.Voltam olyan fogorvosnál aki kezembe adta a készüléket,megnézhettem.De le van törve ínyfelszínig több fogam és ő nem akarja mert nem tudja kofferdamba izolálni meg úgy is gyulladt marad,meg nem éri meg inkább húzassam ki.Igaz nem neki kell majd fogatlanul milliókat összespórolni utána implantokra.Mondtam van már 100ezrem csak mentsen meg 1darab fogat.Diszkréten kiröhögtek a szemembe mert látták hogy pénztelen vagyok.Előtte a másik szobában jónéhány forintot otthagytam kifizettem-röntgen(6E)-egy húzás(9,5E)+ egy félbehagyott gyökérkezelés amit nem fejeztek be(10E ugrott mert kifizettem de közbe elküldött az orvos mert problémás vagyok!Megadott időpontra mentem,be voltak zárva és letagadták mert egyszer én késtem.Utána jött ez a másik doktornő egy másik szobában gyorsan 4perc alatt 10ezerért leszedte a fogköveim,azóta az a másik orvos is máshol rendel.Nem volt kedvem ez után visszamenni.

Melyiket választanád?

1. 22E megvan a sima kezelés és jönne hozzá ez az elektromos +15E és utána egy olcsó fogfelépítés mert nem szeretnék kerámia fogat,az összes ismerősömnek láttam hogy lekoptatta a szembe lévő egészséges fogakat.Ilyenkor ha technikusi akril fogat szeretnél állandóra az nem akaródzik megcsináltatni mert nem üzlet nekik.Húzasd ki.

2.Elmész egy drága helyre ahol már a kezdés is úgy van hogy idegen gyökértömés kiszedése 29E és el se kezdték.

Viszont megcsinálja talán amit kérsz és nem húzással kezd,meg kifogásokat keres.

3.Volt olyan hogy felhívtam egy vidéki fogorvosi rendelőt és negédes hangon közölte hangosan a recepciós hölgy -Hány implantátum lesz? Akkor akadtam ki.Egy év múlva újra megpróbáltam,másik női hang.Elbeszélgetett velem,azta.A csontpótlás csak 50ezer jajdejó.Már fülig ért a szám.Három hónap múlva adnak konzultációra időpontot.Nagynehezen kiszedtem belőle mondom nem kéne a 65ezres titán nem szeretnék újra fémet a testembe rakatni.Cirkon implant?Kérleltem kérdezze meg a dokit.Hát az 3-400E darabja.Mindent megköszöntem és letettem a telefont.Aztán figyelmesen végigolvastam mindent az oldalon,a 29ezres cirkon akciós korona már 36ra ugrott.Pfff.

2019. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Ehhez még hozzáteszem amit-Ypszilon1980 -írt,az USA ban élő apum utokatesója aki 66éves és egy rossz mozgó egyben lévő hátsó foga van úgy hogy amikor kisrác voltam mesélték állandóan cukorban ázott a foga,nos mostanában elétettek egy kezelési tervet 2750dollár úgy 775ezer forint és egy csak egy db fog sima gyökérkezelés azt hiszem.Ez tavaly nyáron volt mert itt járt.Egy hete mesélte apu hogy morgolódott kiderült már többe van mint 5000dollár egy implantálás inkább Sopronba megy valami feleségének az ismerőséhez,mert még azóta nem akciós megemelkedett repcsijeggyel is jobban kijön.Durva.Szóval senkinek sem olcsó élhetsz bárhol,dolgozhatsz bármennyit.Ez a nagy fickó is megmondta.-Figyelj Amerika is munkatábor én így hívom.

2019. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Rosszul írtam.Az összes foga megvan és szép ép.Csak az egy hátsó mozog.
2019. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!