Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem lehet egyszerre...

Miért nem lehet egyszerre kihúzatni az összes bölcsességfogam?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki lehet de akkor hogy eszel? Még a pépes dolgok nyelése is nehézkes lesz főleg ha jól bedagad az arcod utána. Nem érdemes szerintem.
2019. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, az egyik barátomét egyszerre műtötték ki. Utána hetekig nem tudott enni, csak turmixot, utólag már ő is bánta, hogy nem külön húzatta ki.
2019. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is felajánlotta az orvos, hogy megcsinál 2 kis tömés és kihúzza a két bölcsességet fogam is. De mivel az volt életem első tömése ÉS húzása, így inkább visszamentem később, és csak azt a fogat húzattam ki, ami rossz volt. A másikat is jó volna, de nem fáj, nem lyukas, csak értelmetlen. Meg kicsit talán feszíti az állkapcsom.

Szóval szerintem de, kihúzzák akár egyszerre is, de valóban, ha két oldalról teszik, akkor egy ideig nehéz lesz enni rendesen.

2019. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy bölcsességfog húzása is fél halál tud lenni hát még mindé egyszerre.. El se bírom képzelni hogy eszel úgy.
2019. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!