Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosnál ciki hozzátartozón...

Fogorvosnál ciki hozzátartozónak is bemenni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Végül is teljesen mindegy. Az én 11 éves unokám egyedül megy be.
2019. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ne legyen útba. Én általában egyedül szoktam, de volt olyan hogy anyukám bejött velem beszélgetni a dokinál meg az aszisztenssel.
2019. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*dokival
2019. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk van egy fiatal dokinéni, jó kerek popsival.

Szerinteed?

2019. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál 18 éves, és nem szorulsz segítségre (pl. testi fogyatékosság miatt), akkor egyedül menj be!
2019. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elmúlták 12-13, akkor igen
2019. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha csak nem kisgyerek vagy, akkor inkább ne vigyél kísérőt. Volt egy időszak amikor rendszeresen jártam fogorvosi magánrendelésre, az utóbbi pár hétben meg urulógiai magánrendelésre kell járnom és az amúgy is korlátozott számú ülőhelyek közel felét a kísérők foglalják el a váróteremben. Eltelik 1-2 óra és már van aki nem tud leülni. Nem csak gyerekek, vagy idősek, hanem fiatalok és középkorúak is sokszor kísérővel jönnek, ezt én nem tudom és nem is akarom megérteni, szerintem teljesen fölösleges és idegesítő. Egy felnőtt ember legyen már azért annyira önálló, hogy el tudjon intézni egy orvosi vizsgálatot...

Természetesen, ha már előre tudod, hogy kisebb műtétet, vagy fog kihúzást vagy ilyesmit fognak csinálni és telenyomnak majd érzéstelenítővel amitől bekábulhatsz, akkor jó ha van ott valaki aki haza tud vinni, ne neked kelljen kábultan vezetni, de egyéb esetben totál felesleges és csak a többi beteg elől foglalják a helyet.

2019. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vihetsz kiserot, persze ha nincs hely a varoban ahogy az előző írja, akkor a betegeknek át kell adni a helyet, ennyi.
2019. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!