Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájnak a tömött fogaim, de az...

Fájnak a tömött fogaim, de az orvos szerint nincs bajuk?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Tompa fájdalmat érzek, kettő fogamban is.

2019. máj. 6. 13:40
 1/7 A kérdező kommentje:

kocogtatásra nem fájt, a röntgenen sem látott semmit.

De napközben tompán fáj kettő is és enni alig birok rajtuk

2019. máj. 6. 13:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig ott valami gyulladás van! Normális az orvos? Annyi barbár van, én megnézetném mással is. Lehet, hogy gyökérkezelni kéne! Ha magánban voltál, akkor menj vissza és kérd meg, hogy garanciában csinálja meg!
2019. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos egy kis gyulladás van a szervezetedben, ehhez elég egy enyhe megfázás (amit rhinovírus vagy RSV okoz, amitől pont az orrnyálkahártya gyullad be, ezért érzékenyebbek a környéken a receptorok).


[link]

2019. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és mond meg az orvosnak, hogy az marhára nem normális, ha egy tömött fog fáj. Vagy ezzel kéne élned? Lusta dög!
2019. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha több tömött fog is fáj egyszerre, akkor valószínűleg inkább a szervezetedben van valamilyen vírusfertőzés. Nekem akkor szoktak fájni a fogaim, ha elkapok valamilyen kórságot.

Amúgy pedig használj sensitive fogkrémet, nekem a zöld Elmex jött be.

2019. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez jól összefoglalja a fájdalom mechanizmusát, tök érthetően:

"A gyulladás során a fehérvérsejtekből felszabaduló anyagok lecsökkentik a fájdalomérző receptorok ingerküszöbét, ill. saját maguk is fájdalmat válthatnak ki."

forrás: [link]

2019. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En is igy voltam. Korzetben mar kinevettek annyira tettek ra aztan a ct mutatta hogy kuka a ket fenti gyokerkezelt fogam amire a korzeti azt mondta nincs baja minek megyek vissza...

Azota pedig implantatum kerult be mert menthetetlen volt na de a korzeti tobbi alkotasa is minosithetetlen volt szoval jo sok penz elment a magan orvoshoz. De legalabb ott ellattak normalisan.

2019. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!