Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Duzzanatos inygyulladásra...

Duzzanatos inygyulladásra milyen készítményt javasoltok?

Figyelt kérdés
Bölcsességfog. Tudom, ki kell műteni, de most még pár hétig ki kellene húznom valahogy, gyógyszert nem szedek.
2019. máj. 7. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Szájvízzel beecseteltem, az jó neki, de nem értek hozzá annyira. Melyik a legjobb szer erre? Kamilla? Szegfűszeg? Gyömbért is hallottam már...
2019. máj. 7. 22:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Mentolos cigi.
2019. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakori az ínygyulladásra a kamilla tea.
2019. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Gengigel gél vált be ilyen esetekben, drága, de nagyon gyorsan leviszi a gyulladást, fájdalmat. Naponta 5-ször bekenem a fájó ínyt és pár nap múlva rendbejön, addig is ameddig nem műtik, hatásos lehet neked is.
2019. máj. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

gyulladtan nem fogják megműteni :/

Nekem most be van gyulladva és ilyen fertőtlenítő gézt nyomnak bele minden nap. Baromira fáj de elméletileg ez kell, meg mellé eszem a fájdalomcsillapítókat.

Van ilyen lidocainos kamillás gél gyerek fogzásra talán az segít de csak a tüneteken szóval szerintem menj el orvoshoz

2019. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!