Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár nap múlva teszik fel a...

Pár nap múlva teszik fel a felső rögzített fogszabályzómat. Tanácsot szeretnék kérni hogy ha fáj húzások utan mi az ami nektek segített a csillapitásában. Melyek azok az ételek amiket nem szabad enni? Válaszaitokat előre is k_szönöm!

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 07:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad keményebb ételekbe bele harapni: pl. alma, csoki hús, stb. mert eltörhet, ne rágózz
2019. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csokit se szabad ? :O mindennapos használat nálam :(
2019. máj. 8. 10:25
 3/18 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig alig tudtam enni,mert annyira fájtak a fogaim.
2019. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
húzás után 3 napig fájt a fogam, nem tudtam rágni, de aztán már igen
2019. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szabad csokit enni csak törd kisebb darabokra
2019. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, jövőhét elején teszik fel, majd irok :)
2019. máj. 9. 16:11
 7/18 anonim válasza:
100%

Húha, remélem ez a válasz erőt fog adni :).


Nekem ma rakták fel a fogszabimat, azért is kerestem ilyen kérdéseket, hogy meg tudjam nyugtatni az illetőt, hogy létezik olyan ember, akinek nem fáj.

Én volnék az :D (meglepetés xd)

Szóval a felrakás tök nyugis, egyedül az volt problémás, amikor tágította ki a számat, hogy odaférjen a hátsó fogaimhoz. Na az...azt hittem elordítom magam xd.

Kb 20 perc alatt végeztünk, aztán hazamentem. Vártam a fájdalmat...de nem jött. Nyugisan tudtam kajálni, minden okés volt. Most, órákkal később, érzek egy ilyen kellemetlen érzést, de ez csak azért van, mert húzza a fogszabi a fogaim, szóval legalább azzal vígasztalom magam, hogy szép lesz. De ez se fáj, sőt, ha nem figyelek rá, nem is érzem, inkább kellemetlenségnek mondanám.

Úgyhogy ne izgulj, minden rendben lesz :). Lehet neked fájni fog, mert különbözőek vagyunk, de a szépségért meg kell szenvedni :D.

2019. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na 7-es fájnak már a fogaid?

Nálam is úgy volt, hogy felrakás napján semmi, másnap is még csak kicsit érzékenyebbek voltak, harmadik napon már nem bírtam megenni egy kiflit annyira fájt mindenhol.

2019. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Kösz a bíztatást xD.

Hát ma már fájtak, de tűrhetően, csak az evésnél voltak bajok. Hát ha igazad lesz, akkor félek a holnaptól :(.

2019. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincsmit :)

Azért a fájdalmat nem úgy kell elképzelni, hogy egész nap kibírhatatlanul sajog. Evésnél fog fájni. Ha lágy erőkkel dolgozó fogszabályzód van akkor viszont 4-5 nap után enyhül már.

2019. máj. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!