Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár nap múlva teszik fel a...

Pár nap múlva teszik fel a felső rögzített fogszabályzómat. Tanácsot szeretnék kérni hogy ha fáj húzások utan mi az ami nektek segített a csillapitásában. Melyek azok az ételek amiket nem szabad enni? Válaszaitokat előre is k_szönöm!

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 07:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem ma teszik fel, nagyon izgulok. Mindenképp eszek azelőtt :D szerintem ez mindenkinél változó hogy mennyire huzzàk meg, hogy mennyire fáj.
2019. máj. 13. 08:57
 12/18 A kérdező kommentje:

Na feltették :) nem fájt viszont voltak kellemetlen részek benne. A Dr nő elmagyarázta mit ehetek hogyan tisztitjam meg adott kellékeket is hozzá :)

Az első négy napban mondta hogy érzékenyek lesznek :) adott papírt is szabályzatot ugymond, azon azt írja rágozhatok amin meg is lepődtem több helyen azt olvastam hogy nem szabad.

Kedves válaszoló hogy vagy? Érzékeny e? Tudsze enni? :)

2019. máj. 13. 21:37
 13/18 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyire fáj attol fugg milyen sulyos a fogszabalyozabndo allapot. Egy picit ferde fogsor egyenesitese más mozgatast igenyel mint egy agyontorlodott keresztharapasos pl...cataflam segiteni fog ha fáj.
2019. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én nem rágóznék és más ragacsos kaját sem javaslok (karamella, gumicukor). Ezek könnyen belegabalyodnak a fogszabályzóba és nehéz letakarítani róla.

A kemény ételek mellőzése és a harapás gondolom alap. Egyébként az ember egy idő után már a puha ételekbe való harapást is elkezdi zsigerből mellőzni, hogy legalább elöl ne akadjon fenn minden kajamaradék. :D

2019. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

#9-es vagyok.

Nem fájt nekem a harmadik nap jobban, úgyhogy nem tudom.

Tegnaphoz egy hét tették fel és már rágóztam négyszer is, semmi bajom nem lett. Vattacukrot és hamburgert is ettem, már nem fáj annyira :).


Alsó is és felső is kell neked?

Nekem az alsót jövő hónapban teszik fel.

2019. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hamburgert Enis ettem, de nem bele harapva :D igen kell Nekem alsó is Augusztus ba teszik fel. Nekem második éjjel nagyon fájt és utána már nem, elől se olyan érzékenyek, hozzá lehet szokni :)
2019. máj. 19. 09:13
 17/18 anonim válasza:

Akkor jó! :)

Kitartást és szép fogakat! :D (előző vagyok)

2019. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Az első 7-8 napban óvatosan tudsz csak enni. Utána is vigyáznod kell a keményebb ételekkel, célszerű nem beleharapni, hanem felkockázni. A magvakról feletkezz meg, mert azok letörik a fogszabályzód részeit.

Nekem is fájt, én nem szedtem rá fájdalomcsillapítót. Sok sikert!

2019. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!