Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kiműtése után...

Bölcsességfog kiműtése után nektek hány napig tartott a fájdalom? Meddig szedtetek fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán műtötték ki a bölcsességfogam, mert rossz irányba nőtt. Nagyon nehezen akart kijönni, így húzás előtt körbe kellett fúrni. Végül összevarrták. Most vagyok a 6. napon. A dagadás múlik és talán a fájdalom is. Már csak 2 fájdalomcsillapítót szedek a napi 3 helyett. Bírnék többet, de szoptatok, így húzom, amíg lehet. Ami aggaszt, hogy az állkapcsomon kívül van egy csomó a duzzanat közepén. Pont ott, ahol a doki nyomta húzás közben. Ez normális és majd múlik? Nektek meddig fájt? Pénteken tudok menni varratszedésre. Sajnos addig esélytelen lemenni, mert nincs ki vigyázzon a picire. Ja és enyhe szájzáram is van.

2019. máj. 13. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez mind normális. Én négy vagy öt napig szedtem fájdalom csillapítót.

Nekem még picit duzzadt az arcom (két hete történt), de tényleg alig látszik. Viszont nekem nagyon bedagadt. (Kettőt műtöttek)

2019. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!