Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nagyon fáj a fogam hétvégén...

Ha nagyon fáj a fogam hétvégén, es nincs fogorvos aki segitsen rajtam, a szájsebészhez ha megyek kiszedi nekem?

Figyelt kérdés

Metszõfogról van szo amit kb.mar 3x gyokerkezeltek,most is kezeles alatt van csak a dokiknak vhogy sosincs idejuk rám,max csak 2hetente-de tobb fogamat kezelte igy egy fogra kb.1honapba 1xkerult sor, addig nemnagyon bírta a fogam, pedig magánrendelõkbe is mentem , rengeteget fizettem mas fogra is, most ujra nem volt ideje ram , csak egy tisztítast tudott csinalni a heten de az nem volt elég, ujbol nagyon faj😰😰 hiaba hivtam ma fel a telon hogy varjon nehany percet amíg a munkabol odaérek,de azt mondta majd hetfon.

Nekem most kellene vki aki segitene, a szájsebész elvállalja-e a kiszedést ha elmegyek?

Majd utólag ha gyógyul a seb teszek vhol implantátumot .


Antibiotikumot is mar az utolso 3honapba kb.3x szedtem :(


2019. máj. 24. 17:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van hétvégi ugyelet azert mennék a szajsebészhez.
2019. máj. 24. 17:41
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hátha. Jobb mint a semmi. Nagyon sajnálom hogy ennyi bajod van vele, jobbulást!
2019. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Vagy varjak hetfõig a fajo foggal ? Mit tegyek?

Mar sok fogfajast eltűrtem, de tudom hogy egezsegugyi problemak is keletkezhetnek ha góc vagy tályog alakul ki

2019. máj. 24. 17:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Vannak maszekok akik hétvégén is vannak, menj el egyhez, hátha tud fogadni. Azok rendesebben dolgoznak (amíg fizetsz).
2019. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akit ismerek annal a kezdo ar20ezer es most pont nincs penzem, sose voltam igy mindig en adtam kolcsont, mindenkinek mindig segitettem de most senki sem segit
2019. máj. 24. 18:23
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem azok, hanem ők. És nem dolgoznak rendesebben, hogy valaki jól vagy rosszul dolgozik, az független attól, hogy maszek.


Kérdező, egy telefont mindenképpen megér a dolog, legfeljebb azt mondja, hogy nem és vársz hétfőig. De ha elvállal, akkor megszabadulsz tőle, tehát veszíteni valód nincs.

Ha ez az orvos ügyeleti tevékenységet lát el, akkor el fog vállalni persze.

2019. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsóval nem értek egyet. Fogorvos iskolafogászaton, mint az állat olyan volt évekig, közbe magánrendelésen meg mézes mázas, meg az sztk rendelőbe tömegével jöttek a magán betegei mert "olyan rendes". Igaz, sztem ehhez beteglelkünek kell lenni. Hát nem tudom, ha magándoki anyagi okok miatt nem lehet, a havi 1* sorrakerülö gyökérkezelésnek értelme nincs :(
2019. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy nyers vagyok de ha nincs 20E Ft a zsebedben hogyan akarsz implantátunot? Szoval semmi képpen se huzasd ki szerintem!

Ha van benne ideiglenes tömés piszkáld ki hogy kicsit tudjon szellőzni a fogad.

Ha Dalacint szedtél azt felejtsd el probálj ki mást : Augmentin Dou hátha van otthon. 1et reggel 1et este 1 hetig szedj (márha nem vagy allergiás penicillinre)

Kitartást! :(

2019. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Van.annyi a zsebemben, de ezt a fogat mar 3-4x gyokerkezeltek es meg mindig faj az ínyem felol.

Nem akarok foloslegesen.ujra es ujra fizetni

2019. jún. 16. 16:46
 10/13 A kérdező kommentje:

Es.mind a 4 alkalommal maganrendelobe voltam .

Az orszag k reszen lakom..

2019. jún. 16. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!