Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nagyon fáj a fogam hétvégén...

Ha nagyon fáj a fogam hétvégén, es nincs fogorvos aki segitsen rajtam, a szájsebészhez ha megyek kiszedi nekem?

Figyelt kérdés

Metszõfogról van szo amit kb.mar 3x gyokerkezeltek,most is kezeles alatt van csak a dokiknak vhogy sosincs idejuk rám,max csak 2hetente-de tobb fogamat kezelte igy egy fogra kb.1honapba 1xkerult sor, addig nemnagyon bírta a fogam, pedig magánrendelõkbe is mentem , rengeteget fizettem mas fogra is, most ujra nem volt ideje ram , csak egy tisztítast tudott csinalni a heten de az nem volt elég, ujbol nagyon faj😰😰 hiaba hivtam ma fel a telon hogy varjon nehany percet amíg a munkabol odaérek,de azt mondta majd hetfon.

Nekem most kellene vki aki segitene, a szájsebész elvállalja-e a kiszedést ha elmegyek?

Majd utólag ha gyógyul a seb teszek vhol implantátumot .


Antibiotikumot is mar az utolso 3honapba kb.3x szedtem :(


2019. máj. 24. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne húzasd ki, ha az orvos szerint menthető! Nem mindenkinek lehet implantátuma, ahhoz megfelelő minőségű csont is kell. A 100-200 ezer fortintról, amibe kerül, Elhiszem, hogy szenvedsz, de ez nem fog örökké tartani. Ha gyökérkezelte, előbb-utóbb begyógyul.
2019. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy fogágy gyulladasom van , ez majdnem 100%, ezert hiaba gyokerkezelik, nem fog teljesen jo lenni.. 😰
2019. jún. 16. 21:46
 13/13 A kérdező kommentje:

vagyis, jelenleg gyokertömve van, es biztosan jol csinalta a doki , de fogagy vagy foginybetegsegem van, es a jelenlegi doki csak a gyokerrel.foglalkozik a fogagyal.es inyproblemakkal nem..

ezert nem vagyok biztos h.menthetõ..

2019. jún. 16. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!