Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek nincs túlspilázva...

Szerintetek nincs túlspilázva ez a fogszabályzó dolog? Az új fogorvosom szerint nekem kellett volna viselnem, sőt még nem késő szerinte ( 36 éves vagyok lol). Viszont egy lyukas fogam sincs. F

Figyelt kérdés
Minden évben elmegyek leszedetni a fogaimról a fogkövet. Most másik orvoshoz mentem, aki konkrétan csak a fogszabályozásról beszélt. Rendkívül unalmas volt... Namost, gyerekként ajánlották, de nem engedtem nekik és soha nem is lett feltéve, pedig a szüleim tehetősek voltak, de én megmondtam hogy azt már NEM. EGY LYUKAS FOGAM NINCS és nem is állnak össze vissza. Ami van, egy határesetes mélyharapás és valami keresztharapás... viszont a fogaim rendben vannak és az állkapcsommal sincs bajom. Első fogaim szép egyenesek. Na ha ezek lennének olyanok mint a lónak, akkor lehet elgondolkodnék rajta, de így nem. Ács vagyok, vállalkozó, sokak szerint nem is rusnya, egyesek szerint kifejezetten jóképü, a feleségem és a 2 gyermekem szerint meg herkules :D
2019. máj. 24. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük, hogy megosztottad velünk a gondoltaid itt a gyakori vélemények oldalon.


Pompás volt elolvasnunk, hogy összefüggést találtál a fogszabályzó és a lyukas fogak illetve a testalkat között!

2019. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az, csak szerintem kicsit túl van pörgetve, mert ha nem teljesen tökéletes a fogsor, attól még lehet egészséges, normális életet élni és nem muszáj komplexusosnak lenni miatta. . .
2019. máj. 24. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj engem sem lehetett rábeszélni a szüleim szerettek volna gyerek koromban de én undorodom tőle mind a mai napig. Hiába divat számomra ocsmány és köszi de kihagytam.
2019. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!