Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után lehet gond ez...

Foghúzás után lehet gond ez miatt?

Figyelt kérdés
Foghúzás után kb 5 órával megettem egy kis latványpékséges sajtos pogácsát.Majd pár órával később még kettőt.Apró darabokra törtem éd lenyeltem csak néha hàtul rágtam meg nagyon picit.Bár mondták nem ehetek pár napig tejterméket eszembe sem jutott hogy ez annak minősülhet-e.Alsó sor alul elöl húztak kettőt meg köszörülés is volt.Lehet ettől baj?Délután kicsit fájdogált este vettem észre hogy sz ínyen belul be van dagadva olyan táskás szerű.Nagyon parázok hogy gennyes gyulladás mert állítólag annak komoly szövődményei vannak ha sürgősen nincs kezelve,de ez hétfőn volt én meg az ideiglenes leszedésére következő szerdán kaptam időpontot.Lehet gond a sajtos pogitól?
2019. máj. 28. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem...nem sok sajtot látott az a pogi amit megettél...hacsak nem 3,8-as tejjel öblítetted le vagy nem ettél joghurtot rá nem lesz gond
2019. máj. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem ettem egész nap csak este egy tányér levest.De akkor mitől van az íny alatt az a duzzanat végig a kezelt fogak alatt?alig várom dél legyen akkor hívom a dokit.
2019. máj. 28. 07:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól semmi bajod nem lesz, dagadás is természetes köszörülés (?) és két fog húzása után. Ha gennyes lenne, akkor erős fájdalmad volna.
2019. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,egyáltalán nem fáj és most hogy erőt mertem venni megnéztem tükörbe mert amúgy nem bírom az ilyet még látni se.Kiderült nem az ínyen van hanem a nyelvem alatt valami piros duzzanat a kezelt rész mögött.
2019. máj. 28. 08:49
 5/7 A kérdező kommentje:
2es amúgy a köszörülést úgy értettem alul húztak középen 2 fogat és 4et leköszörültek így megy majd rá jövő héten egy hatos cirkon korona.
2019. máj. 28. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Lecsiszolták szerintem, ezért nem értettem a köszörülést. Lehet a nyelved alatt a duzzanat az injekciótól van, vagy a csiszolástól, ha nem múlik majd mutasd meg a fogorvosnak.
2019. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen valóban csiszolva van.Én azt gondolom attól alakult ki amikor rá kellett harapnom valamire a doktornő nagyon erősen nyomta alulról az állkapcsomat ez akkor fájt is.Ott ahol nyomta ott alakult ki ez az élénkvörös duzzanat belül amin tegnap estére fehér foltok jelentek meg.Beszéltem az aszisztenssel küldtem róla fényképet.Eléggé nyugtalanít mert már 2 napja semmit nem apad...
2019. máj. 29. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!