Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felszivodo varraton valami fehér?

Felszivodo varraton valami fehér?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnem kerdezni hogy 3 hete huztak ki nekem egy also hatso fogat es az normalis e hogy a felszivodo varrat meg teljesen nem tunt el sőt azt vettem eszre hogy van egy hosszu szal is ami ficankol es rajta valami feher dolog probaltam leszedni rola de nem sikerult illetve a tobbi varraton is latok valami feheret eddig semmi fajasom nem volt viszont most ha a nyelvemet oda teszem a varrathoz bizony erzek kis fájdalmat de csak akkor mi lehet ez ? Vissza menni mar nem merek ciki mert 2 szer mar visszaxmentem csak akkor mas miatt de akkor még szepnek lattak a sebet igaz ez a feher valami még akkor nem volt es a fajdalom sem ha a nyelvemel birizgaltam. Bocsanat a hosszu irasert de picit tehetetlenek erzem magam

2019. jún. 17. 21:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!