Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nem esznek/nem ehetnek...

Akik nem esznek/nem ehetnek gyorsan felszívódó szénhidrátot (fehér lisztet, fehér cukor, stb), mennyit híztatok a terhességetek alatt?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
20kg-t. Pedig előtte, alatta és utána is 160g szénhidrát diétán voltam és vagyok. Nem számított, ugyanúgy híztam, pedig minden ilyet kizártam az étrendemből már évek óta. Erősen úgy gondolom, hogy ez genetika lehet, hisz képtelenség, hogy attól híztam, amit ettem, kizárt.
2015. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én eleve cukorbeteg vagyok. Természetesen a terhesség alatt is végig tartottam a diétát, sőt sokkal jobban, mint bármikor máskor. 13 kilót híztam.
2015. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok cukorbeteg, a sportolás és az életmódom az oka, hogy nem eszek ilyen dolgokat. A terhesség alatt sem ettem. 11kg-t híztam.
2015. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 9-6-9 kg híztam, ezzel az étrenddel.

3 x szültem

2015. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!