Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehetne csinálni?

Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kisebb fogfeltárásos műtétem. Mondták hogy a meleg miatt kicsit feldagadhat az arcom fele, viszont ma ahogy felkeltem nagyon feldagadt. Azt mondták hideg dologgal jegeljem, és akkor le fog menni, vettem ilyen jégzselé szerűséget is ami kifejezetten ilyenre van, viszont sokat nem hat. Tanácsok?

2019. jún. 18. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve volt rezekálásom, másnapra nekem is nagyon feldagadt, szinte lufi volt a fejem, kellett pár nap míg lement a duzzanat. Csak óvatosan jegeld, a jégzselét csomagold be egy zsebkendőbe ne közvetlen az arcodra tedd és 10 perc jegelés után mindig tarts szünetet.
2019. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azon gondolkodtam még hogy kicsit kamillázom, viszont nem tudom hogy az mennyit ér
2019. jún. 18. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne kamillázd, csak jegeld.
2019. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is nemrég volt sajnos műtétem, nálam a jegelés bevált, jégakkut konyharuhába csavarva tettem az arcomra 10 percre, aztán 10 perc szünet, ezt váltogattam sokáig. (Persze lehet, hogy egyébként sem dagadt volna be, sajnos nincs kontrollcsoportom klónokból. :))
2019. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még annyi lenne a kérdésem, hogy kb meddig mehet a dagadás? Nem nagyon akarom hogy a szememet elérje
2019. jún. 18. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a szem is bedagadhat, de mindenkinél más, nekem kb 3 napig volt dagadt az arcom.
2019. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!